Chrościcka Beata

Beata Lidia Chrościcka- lat 45. Mężatka, szczęśliwa mama dwójki dzieci, córki Ani i syna Daniela. Wykształcenie – wyższe, magister prawa i administracji; podyplomowe studia z doradztwa zawodowego, uprawnienia pedagogiczne, technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

Od 1996 roku pracuję w branży edukacyjnej, realizując szkolenia dla różnych grup społecznych. Obecnie jestem dyrektorem Akademii Kompetencji i Biznesu, która głównie świadczy specjalistyczne usługi opiekuńcze dla dzieci chorych. Od 2 lat pracuję także w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Elblągu, gdzie zajmuje się inwestycjami oraz pełnię obowiązki inspektora bezpieczeństwa i higieny pracy.

Moją dewizą życiową jest zaufanie i pomoc innym, dlatego bardzo chętnie udzielam się społecznie. Dzięki temu jestem blisko codziennych problemów mieszkańców Elbląga i mogę przyczyniać się do ich rozwiązywania.

Dodatkowo rozumiejąc potrzeby mieszkańców pracuję w Radzie Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Ośrodku Rehabilitacyjno-Terapeutycznym dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu oraz jestem przewodniczącą Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 12 w Elblągu. Staram się swoją wiedzą i pomysłami wspierać i dokonywać tego, co często bywa niemożliwe.

Od urodzenia mieszkam w Elblągu. Chciałabym, aby było to miasto, w którym można bezpiecznie i godnie mieszkać, pracować i odpoczywać.

W Radzie Miasta współpracując ze wszystkimi środowiskami, chciałabym skupić się na problemach dnia codziennego. Dzięki temu  moja posługa będzie w pełni realizowana na rzecz i dla dobra mieszkańców.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie i moje cechy takie jak: zaangażowanie, chęć pomocy i empatię wierzę, że wspólnie otworzymy każde drzwi.

 

21 października razem zawalczmy o siebie, o Elbląg, o naszą małą Ojczyznę.